Telefon

+90 232 449 5363

Email

info@cokgen.com.tr

Çokgen Mühendislik

İnşaat Sektöründe 15 Yıllık Deneyim

Temelleri İnşaat Mühendisi Celal Özden tarafından atılan, kaliteli hizmet, yenilikçi ve girişimci politika anlayışıyla 2007 yılında kurulan ve sektöre yapı güçlendirme, beton delme-kesme işleriyle giriş yapan Çokgen Mühendislik, günümüzde endüstriyel yapı inşaatları ve kentsel dönüşüm alanlarında da faaliyet göstermektedir. Günümüzde hizmet verdiği alanlarda sektörün sayılı firmalarından biri haline gelen Çokgen Mühendislik, en doğru tespit ve kaliteli çözüm prensipleriyle, güvenilir ve modern yapılar inşa etmektedir.

BİZE ULAŞIN

Profesyonel Çözümler

Yüksek Kalite

Uygun Fiyatlama

15Yıllık Deneyim

"1998 Ağustos ayından önce kullanıcı için önemli olan yapının taşıyıcı sistemi değil kullanım rahatlığıydı. Bu bizlerin karşısına depremlerde daha kolay hasar görebilecek yapıları çıkardı. Günümüzde konut sahibi olurken, bakılan kriterlerin başında ‘’Deprem Şartnamesine Uygunluk’’ geliyor.

Fakat alınan önlemler yalnızca yeni yapıların yapılma şeklini belirliyor. Mevcut olan yapılar ile ilgili sorunlar hala en büyük tehlikelerin başında geliyor. Mutlu geleceğiniz için daha sağlam yapılarda bir ömür geçirmeniz dileklerimle, Celal ÖZDEN İnşaat Mühendisi"

BİZE ULAŞIN